Category "Hlavni stranka"

14Srp2018

Londýnský unikát přijíždí opět do Karlína!

Přijďte se svézt 4. a 5. září v dvoupatrovém autobuse, anebo si jen udělat ussie s tímto unikátem. Cože to je ta “ussie”? Přeci jedna z mnoha forem selfíček, tak jako uglie nebo dronie. Pojďte s námi při vyhlídkové jízdě slavným londýnským autobusem objevit anglicismy, bez kterých si dnešní mluvu již nedokážeme představit, ale i ty, které se v budoucnosti v našem slovníku nejspíše ustálí. Stačí nasednout na jakékoli zastávce. Bude to cool!

Jízda je zdarma. Maminky s dětmi i kočárky jsou vítány.

Více informací se dozvíte na www.chc.cz/doubledecker.

 

 

   

19Čvn2018

I letos otevíráme jazykové příměstské tábory v angličtině a němčině pro děti od 3 do 15 let.

 

Věk:

Kovbojové (3-6 let)

Průzkumníci (6-8 let)

Detektivové (9-12 let)

Redaktoři (13-15 let)

 

Jazyky:

angličtina a němčina

 

Lokace:

Radotín, jazyková škola Channel Crossings

Karlín, jazyková škola Channel Crossings

Třebotov, vzdělávací prostor Lví brána

Radotín, mateřská školaHastrmánek

Suchdol, soukromá školka a jesle Ptáčata

 

Cena zahrnuje:

zábavnou dopolední výuku

obědy

odpolední aktivity v AJ/NJ

vstupné na výletech

 

Příklady aktivit:

návštěva Triloparku

tvořivá dílna v Muddum art space

sportovní pohybové odpoledne

robotická dílna s Lego Education

 

Cena:

od 2990 Kč

Přihlásit se můžete na www.chc.cz/primestskytabor nebo na adrese tabor@chc.cz.

 

 

 

 

 

9Dub2018

Chutnají vám cupcaky? A víte, jak se připravují? Dorazte 20.4. na naši jednorázovou akci na radotínské pobočce jazykové školy Channel Crossings

Tyto malé dortíky si upečeme a přitom se naučíme, co znamená flour, butter nebo sugar. A na závěr si na nich všichni společně pochutnáme. Odpoledne povede oblíbený lektor Rob.

kdy: pátek 20. dubna 2018, 16:30 – 18:00

kde: jazyková škola Channel Crossings Radotín, Vrážská 238 (přímo naproti nádraží)

vstup zdarma

nutná registrace na firststeps@chc.cz

29Bře2018

Metodik dětských kurzů Vít Vořechovský se 22. 3. 2018 účastnil konference zaměřené mimo jiné na výuku dětí Join the journey. Kromě obecnějších témat měl příležitost se zapojit do diskuse o tom, jak se děti učí jazyky (Language Acquisition) se Zuzanou Strakovou a Ninou Lauder. Rodiče a učitelé, nebojte se tzv. tiché fáze – to, že děti nic neříkají, neznamená, že se neučí!

27Bře2018

Pravidelně pro vás zveřejňujeme krátké příspěvky o angličtině pro děti. Inspirujte se, jak angličtinu dětí podpořit, a zjistěte víc o programu FIRST STEPS. Přečíst si je můžete v Blogu.

19Úno2018

Zimě jsme zamávali a už pomalu vyhlížíme jarní počasí, abychom zase mohli vyrazit ven. Abychom jaro přivolali, zavzpomínali jsme na piknik, který jsme v Biotopu pořádali v září 2017. Koukněte do galerie a těšte se na další piknik s námi.

19Led2018

Už máte pro svoje dítko program na léto? Připravili jsme pro něj příměstské tábory! Přihlaste ho tedy do Třebotova (16.-20. 7.), Suchdola (20.-24. 8.) nebo nově přímo do Radotína, kde bude příměstský tábor probíhat v MŠ Hastrmánek (30. 7. – 4. 8.). Na každém z táborů se může těšit na kamarády stejného věku, spoustu dobrodružství a hlavně angličtinu v nenásilné a hravé podobě, jak ji znáte z programu FIRST STEPS. Že na FIRST STEPS zatím nechodíte? Nevadí, přijďte si ho vyzkoušet na týden za 3.790 Kč. Bližší informace najdete zde.

23Říj2017

Od listopadu 2017 spouštíme program FIRST STEPS v nové školce. Přijďte se k Ptáčatům do Suchdola podívat ve čtvrtek 12. nebo 19. 10. 2017, kdy se na vás těší naše lektorka i vaši noví kamarádi! Nezapomeňte vzít bráchu i maminku a přijďte se kouknout, jak FIRST STEPS nabírá obrátky! Bližší informace o školce naleznete zde.