O nás

Channel Crossings

Jazyková agentura Channel Crossings působí na poli jazykového vzdělávání již od roku 1993. Našim klientům poskytujeme komplexní jazykový servis: od klasických i speciálních jazykových kurzů, přes pobyty v zahraničí, až po překlady a tlumočení nejrůznějšího zaměření. Bližší informace nejen o našich službách a programech naleznete na webových stránkách www.chc.cz.

Program FIRST STEPS by nebylo možné realizovat bez nadšení a pořádné dávky entusiasmu na straně všech koordinátorů a asistentů.

Dětské programy

Programy pro děti zaštiťuje pobočka v Channel Crossings v Radotíně, kde na ně bedlivě dohlíží její vedoucí a metodik dětských kurzů Vít Vořechovský. S dětmi má bohatou zkušenost: působil jako lektor angličtiny na základní škole, čtyři roky po sobě vedl Stafford House Study Holidays jakožto hlavní metodik a v rámci různých angažmá v České republice vedl lektorské skupiny a věnoval se překladům. Nejen v rámci svého působení v Kiddum a English Day se profiloval směrem k jazykovému vzdělávání předškolních dětí, které uvedl do praxe v rámci programu FIRST STEPS.

Alena Pekáčková je manažerkou jazykové školy Channel Crossings a její srdce již od vysokoškolských studií bije pro jazyky. Lépe řečeno pro jazyk – češtinu pro cizince. Zaštiťuje oblast jazykového vzdělávání pro děti i dospělé a pracuje na tom, aby všechno fungovalo tak, jak má. V oblasti vzdělávání předškolního věku úzce spolupracuje s metodikem dětských kurzů a dělá vše pro to, aby dětská zařízení i rodiče měli všechny potřebné informace a děti odcházely z programu FIRST STEPS nadšené a spokojené.

Pokud vás zajímá více informací týkajících se programu FIRST STEPS nebo obecně jazykového vzdělávání dětí předškolního věku, kontaktujte nás na e-mailové adrese firststeps@chc.cz nebo na telefonním čísle 210 215 350.