Přidejte se

Dětská zařízení

Naším cílem je poskytnout dětem přístup k angličtině, která bude přirozenou formou doplňovat týdenní program předškolního zařízení. Jsme přesvědčeni, že program FIRST STEPS je unikátní díky tomu, že neprobíhá kroužkovou formou, ale je přirozenou součástí dne a navíc poskytuje příležitost setkávat se s angličtinou v nesčetném množství každodenních situací.

Jste zařízení poskytující denní péči o děti předškolního věku? Nezáleží na tom, jestli jste státní nebo soukromá instituce, dětský klub nebo skupina. Vytvoříme vám koncepci programu na míru, samozřejmě se zachováním všech výhod programu FIRST STEPS. Umíme si poradit se zákonnými omezeními i specifiky vašeho zařízení.

Program FIRST STEPS je flexibilní co do:

  • počtu dětí ve skupině – umíme se přizpůsobit velikosti skupiny, nicméně nejoptimálnější formou je maximálně 10
  • délky programu – můžeme realizovat program celodenní nebo půldenní formou
  • místa výuky – program je vhodný pro zařízení disponující malými i většími prostory, v Praze i okolí, vždy záleží na vzájemné domluvě
  • formy spolupráce – program FIRST STEPS probíhá na základě standardní smlouvy o spolupráci, v níž jsou ukotveny předem sjednané parametry

Předškolním zařízením nabízíme kromě programu FIRST STEPS možnost spolupráce i v rámci:

  • jednorázových akcí – příkladem mohou být akce série Let´s…, které jsme realizovali
  • nejen letního příměstského tábora ve vašich prostorách. Zjistit, jak takový příměstský tábor pro kovboje (3­–6 let) probíhá, můžete na tomto webu nebo se s vámi velice rádi sejdeme a vše probereme osobně.

Zajímá vás, jak program probíhá z pohledu školního zařízení? Zeptejte se libovolného z těch, kde program FIRST STEPS již realizujeme, jak vypadá den a co je potřeba udělat pro to, abychom program mohli ve vašem zařízení realizovat.

Pokud vás zajímá více informací týkajících se programu FIRST STEPS nebo máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás na e-mailové adrese firststeps@chc.cz nebo na telefonním čísle 210 215 350.