Lektoři

Náš lektorský tým

Lektor, který vede program FIRST STEPS, musí především dokonale znát anglický jazyk a mít pozitivní vztah k dětem. Tyto dva parametry jsou naprosto klíčové. Výhodou je, pokud disponuje pedagogickým vzděláním nebo absolvoval kurz pedagogických dovedností zaměřených na výuku angličtiny pro cizince (TEFL, CELTA apod.) a má praxi z působení v rámci dětské výuky.

Pokud máte zájem stát se lektorem programu FIRST STEPS nebo obecně jazykových kurzů pro děti, kontaktujte nás na e-mailové adrese firststeps@chc.cz nebo na telefonním čísle 210 215 350. Are you a lecturer interested in cooperation? Send both your CV and short cover/motivation letter to firststeps@chc.cz and we will contact you.

Naše lektorka Sophie pochází z Austrálie a ve společnosti dětí se pohybuje celý život. Vždy je prováděla dobrodružstvími a světem přírody, učí je, jak v různých situacích přežít. Má bakalářské vzdělání z taneční konzervatoře a jsou to právě pohybové dovednosti, které ráda dětem předává. Jak říká: „Nejlepší na tanci přeci je, že je to univerzální jazyk :).“ Už sedm let žije v Evropě a chystá se v tom pokračovat.

“Jmenuji se Kae a jsem lektorka angličtiny z Colorada v USA. Učila jsem děti různého věku jak v rámci letních táborů tak i běžných hodin ve Spojených státech i Česku. Učení dětí je mou vášní. Těším se na své malé studenty každý den. Je úžasné vidět jak rostou a učí se, a jejich zvědavost mi rozjasňuje den. Když netrávím čas s dětmi, píši poezii a prozkoumávám všechny možné zajímavé kouty Prahy.”

Rob s námi na dětských programech spolupracuje už rok. Celé loňské léto strávil na letních táborech EUROCAMP, kde vedl různé věkové skupiny. Ještě před tím rok pracoval v jazykové škole Mortimer, kde vedl dětské kuchařské kurzy, a následně prošel školením v Helen Doron, která se specializuje na anglické předškolní programy. V naší jazykové škole Rob vede kurzy pro děti různých věkových skupin od předškoláčků po teenagery. Ve výuce dětských programů se naprosto našel. Je živý a svou neutuchající energií dokáže přimět i stydlivější děti k tomu, aby postupně začaly přirozeně komunikovat v angličtině.